Zavolejte nám
+420 702 930 442

0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Vyhledávejte v miliónech knih všech žánrů v angličtině

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Obálka knihy  Astonishing Colour of After od Pan Emily X. R., ISBN:  9781510102965 Obálka knihy  Astonishing Colour of After od Pan Emily X. R., ISBN:  9781510102965

Astonishing Colour of After

Od
Life, loss, love and art explode in a kaleidoscope of emotions as one girl must learn the truth about her family's past in order to bring peace to the present. For fans of Jandy Nelson and Nicola Yoon. 'Portrays the vast spectrum of love and grief with heart-wrenching beauty and candor. A very special book' - John Green
  • Jazyk: Angličtina
  • Vazba: Paperback
  • ISBN13 (EAN): 9781510102965
  • Kategorie: Teenage)
  • Počet stran: 480
  • Rozměry (mm): 132 x 197 x 36
  • Vydavatel: Hachette Children's Group
  • Rok vydání: 2018

Poštovné už od 39 Kč a při objednávce nad 1199 Kč doprava na pobočku Zásilkovny zdarma
202,00 Kč

  • VELKÝ VÝBĚR

    Nabízíme miliony knih v angličtině. Od beletrie až po ty nejodborněji odborné.

  • POŠTOVNÉ ZDARMA

    Poštovné už od 39 Kč a při objednávce nad 1199 Kč doprava na pobočku Zásilkovny zdarma

  • OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

    Získali jsme certifikát "Ověřeno zákazníky" na Heureka.cz. Prohlédněte si naše recenze

  • SKVĚLÉ CENY

    Ceny knih se snažíme držet při zemi a vždy pod cenou doporučovanou vydavatelem, aby si je mohl koupit opravdu každý.

  • ONLINE PODPORA

    Můžete využít online chatu, emailu nebo nám zatelefonovat.

  • OSOBNÍ PŘÍSTUP

    Nejdůležitější je pro nás Vaše spokojenost. Prodáváme knihy, protože je milujeme. Nejsme žádní nadnárodní giganti, ale poctivá česká firma.

Details

Life, loss, love and art explode in a kaleidoscope of emotions as one girl must learn the truth about her family's past in order to bring peace to the present. For fans of Jandy Nelson and Nicola Yoon. 'Portrays the vast spectrum of love and grief with heart-wrenching beauty and candor. A very special book' - John Green
  1. Be the first to review this product

Související kategorie