Zavolejte nám
+420 702 930 442

0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Vyhledávejte v miliónech knih všech žánrů v angličtině

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Obálka knihy  Love Letters of Abelard and Lily od Creedle Laura, ISBN:  9781328603661 Obálka knihy  Love Letters of Abelard and Lily od Creedle Laura, ISBN:  9781328603661

Love Letters of Abelard and Lily

Od
A YA debut called 'rich and thoughtful' by Booklist, The Love Letters of Abelard and Lily follows the budding romance of two unbelievably lovable neurodivergent teens. This funny, heartwarming story about human connection from a truly exciting talent is perfect for fans of Eleanor and Park and Marcelo in the Real World.
  • Jazyk: Angličtina
  • Vazba: Paperback / softback
  • ISBN13 (EAN): 9781328603661
  • Kategorie: Teenage)
  • Počet stran: 352
  • Rozměry (mm): 211 x 140 x 20
  • Vydavatel: Houghton Mifflin Harcourt Publishing Company
  • Rok vydání: 2019

Poštovné už od 39 Kč a při objednávce nad 1499 Kč doprava na pobočku Zásilkovny zdarma
224,00 Kč

  • VELKÝ VÝBĚR

    Nabízíme miliony knih v angličtině. Od beletrie až po ty nejodborněji odborné.

  • POŠTOVNÉ ZDARMA

    Poštovné už od 39 Kč a při objednávce nad 1499 Kč doprava na pobočku Zásilkovny zdarma

  • OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

    Získali jsme certifikát "Ověřeno zákazníky" na Heureka.cz. Prohlédněte si naše recenze

  • SKVĚLÉ CENY

    Ceny knih se snažíme držet při zemi a vždy pod cenou doporučovanou vydavatelem, aby si je mohl koupit opravdu každý.

  • ONLINE PODPORA

    Můžete využít online chatu, emailu nebo nám zatelefonovat.

  • OSOBNÍ PŘÍSTUP

    Nejdůležitější je pro nás Vaše spokojenost. Prodáváme knihy, protože je milujeme. Nejsme žádní nadnárodní giganti, ale poctivá česká firma.

Details

A YA debut called 'rich and thoughtful' by Booklist, The Love Letters of Abelard and Lily follows the budding romance of two unbelievably lovable neurodivergent teens. This funny, heartwarming story about human connection from a truly exciting talent is perfect for fans of Eleanor and Park and Marcelo in the Real World.
  1. Be the first to review this product

Související kategorie