Zavolejte nám
+420 702 930 442

0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Vyhledávejte v miliónech knih všech žánrů v angličtině

Product was successfully added to your shopping cart.

Ceny a způsoby dopravy

Česká republika

Druh dopravy           cena
Zásilkovna 39,00 Kč (při objednávce nad 1499,- Kč doručení na pobočku Zásilkovny ZDARMA
Kurýr Geis 69,00 Kč
Kurýr DPD 79,00 Kč
ČP - balík do ruky    95,00 Kč

 

Při objednávce nad 1499,- Kč doručení na pobočku Zásilkovny zdarma. Příplatek za dobírku je 29 Kč (limit nákupu na dobírku je 15 000 Kč). U všech dodacích metod je dodací lhůta 1 - 2 dny od odeslání. 

Slovensko - PROSÍM PŘEJDĚTE NA NOVOU SLOVENSKOU VERZI NAŠEHO WEBU ZDE ENBOOK.SK

Druh dopravy           cena
Zásielkovňa  2.59 € (při objednávce nad 60 € doručení na pobočku Zásilkovny ZDARMA)
Kuriér       3.50 €

 

Při objednávce nad 59 € doručení na pobočku Zásilkovny zdarma. Příplatek za dobírku je 1.16€  (limit nákupu na dobírku je 500 ). U všech dodacích metod je dodací lhůta 2 - 3 dny od odeslání.

 

Možnosti platby

  • Platba převodem na náš bankovní účet 
  • Dobírka  
    Je možná u všech dopravců. Příplatek je 29 Kč/1.12 €, maximální cena nákupu na dobírku je 15 000 Kč (nebo 500€). 
  • Platba platební kartou ( (VISA, VISA el., MasterCard, Maestro)

 

Dopravci podrobněji:

Osobní odběr - Zásilkovna
Využijte výdeje zásilek na stovkách odběrních míst Zásilkovny. Jakmile od nás Zásilkovna obdrží zboží k přepravě, okamžitě Vám přijde email s trasovacím číslem. Cestu Vaší zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na Vámi zvolené výdejní místo Vám přijde SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. Více na stránkách Zásilkovny https://www.zasilkovna.cz/.

Balík do ruky České pošty
Česká pošta doručuje obvykle do 1-2 dnů po podání zásilky. Pokud Vás doručovatel nezastihne, zanechá „Výzvu k vyzvednutí zásilky" ve Vaší poštovní schránce a zásilka zůstane uložena na Vaší dodací poště (kontakt najdete na lístku).Na pobočce České pošty je balík uložen 7 kalendářních dnů, poté je poslán zpět k odesílateli. Můžete ale poštu požádat o opakované doručení zásilky v určitý den nebo prodloužení úložní doby. 

Kurýrní služba Geis a DPD
Rozváží zboží následující pracovní den po podání zásilky. Budete informováni e-maily o plánovaném doručení zásilky. První e-mail bude odeslán den před plánovaným doručením a bude obsahovat základní informace s aktivním proklikem do Track&Trace, ve druhém e-mailu budete v den doručování informováni o čase doručení s telefonním kontaktem přímo na doručujícího kurýra.