Zavolejte nám
+420 702 930 442

0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Vyhledávejte v miliónech knih všech žánrů v angličtině

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Obálka knihy  Florence Grace od Rees Tracy, ISBN:  9781784296179 Obálka knihy  Florence Grace od Rees Tracy, ISBN:  9781784296179

Florence Grace

Od
'Tracy Rees is the most outstanding new voice in historical fiction' Lucinda Riley. The stunning second novel from the author of the Richard and Judy bestseller Amy Snow. Perfect for fans of Lucinda Riley and Dinah Jefferies' The Tea Planter's Wife.
  • Jazyk: Angličtina
  • Vazba: Paperback
  • Kategorie: Historical romance
  • Počet stran: 560
  • Rozměry (mm): 132 x 199 x 56
  • Vydavatel: Quercus Publishing
  • Rok vydání: 2016
  • ISBN13 (EAN): 9781784296179

Poštovné už od 39 Kč a při objednávce nad 1199 Kč doprava na pobočku Zásilkovny zdarma
Sleva:10%
(Ušetříte 25 Kč)
224,00 Kč

Details

'Tracy Rees is the most outstanding new voice in historical fiction' Lucinda Riley. The stunning second novel from the author of the Richard and Judy bestseller Amy Snow. Perfect for fans of Lucinda Riley and Dinah Jefferies' The Tea Planter's Wife.
  1. Be the first to review this product

Česká republika

Druh dopravy           cena
Zásilkovna 39,00 Kč 
Kurýr Geis 59,00 Kč
Česká pošta      85,00 Kč

Při objednávce nad 1199,- Kč doručení na pobočku Zásilkovny zdarma. Příplatek za dobírku je 35 Kč (limit nákupu na dobírku je 15 000 Kč). U všech dodacích metod je dodací lhůta 1 - 2 dny od odeslání. 

Slovensko

Druh dopravy           cena
Zásielkovňa  1.89 €
Slovenská pošta       3.50 €
Kurýr GLS 3.50 € 

Při objednávce nad 45 € doručení na pobočku Zásilkovny zdarma. Příplatek za dobírku je 1.35€  (limit nákupu na dobírku je 500 ). U všech dodacích metod je dodací lhůta 2 - 3 dny od odeslání.

 

Způsoby platby

  • Platba převodem na náš bankovní účet 
  • Dobírka  
    Je možná u všech dopravců kromě České pošty. Příplatek je 35 Kč/1.35 €, maximální cena nákupu na dobírku je 15 000 Kč (nebo 500€). 
  • GoPay  platební brána
    Po objednání budete přesměrováni na platební bránu. K dispozici je několik druhů platebních metod - kreditní karty, MojePlatba (KB), Platba 24 (Česká spořitelna), ePlatby (Raiffeisen), mPeníze(mBank), Fio banka, MPlatba, GoPay účet.

Související kategorie