Zavolejte nám
+420 702 930 442

0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Vyhledávejte v miliónech knih všech žánrů v angličtině

Product was successfully added to your shopping cart.

Dětské knihy z vydavatelství Ladybird - pro školáky

Společně jste zvládli batolecí období, zažili nespočet „poprvé“, seznamovali jste se s věcmi novými jak pro děti, tak pro vás – a došli jste až sem. Je to pocit, jakoby vaše dítě bylo už tak velké a tak světa znalé. A nyní ho čeká další velký krok – stává se školákem!

Zprvu se můžete trošku bát, ale brzy zjistíte, že obavy byly zbytečné. Nejlepším řešením je dítě hned ze začátku seznámit s tím, co ho v tomto období čeká. Už nejde jen o hraní, malování nebo jednoduché cviky. Děti se najednou stávají větší součástí společnosti, než byly do teď. Účinnou formou, jak je do ní zasvětit, jsou také knihy. Nakladatelství Ladybird k příležitosti vstoupení do světa velkých pro děti připravilo rovnou celou sérii nazvanou Topsy and Tim Start School, kde se dva hlavní hrdinové seznamují s touto novou životní výzvou. Své děti můžete se školním životem seznámit díky titulu Start School, s procvičováním jednotlivých úkonů vám pak napomohou omyvatelné knihy s fixami, například First Spellings, First Writing, First Numbers a First Sums.
1 Start School
Od autorky této série máme k dispozici navíc mnoho knih i z jiných oblastí, jako třeba Learn to Swim, Go to Hospital, At the Farm a Play Football, které děti seznámí zase s dalšími novými aspekty světa velkých. Další sérií zaměřenou na rozvoj dítěte školního věku je I’m Ready. Její součástí jsou mimo jiné pracovní sešity I'm Ready for Phonics, které vám pomohou se správným vyslovováním hlásek, vše ale zábavnou formou, za pomoci vzrušujících příběhů, a díky rozmanitosti knih se vždy najde přinejmenším jedna ta pravá pro každé dítě. Na výběr máte například I'm Ready to Explore My World, I'm Ready for Maths, I'm Ready for Science, I'm Ready to Spell nebo I'm Ready to Write.
2 I'm Ready to Explore My World
Když už děti budou v učení jako doma, oddychnout si od něj mohou díky příběhům a pohádkám. Můžete je seznámit s klasickými příběhy v jednodušším podání jako dělané pro děti již od 5 let, jedná se například o knihy jako Oliver Twist, Heidi, Peter Pan, The Jungle Book, Alice in Wonderland a A Christmas Carol. Pokud byste dětem rádi předložili i známější pohádky, sáhněte po knihách Sleeping Beauty, Cinderella, Aladdin, Pinocchio, The Ugly Duckling, The Little Mermaid nebo Hansel and Gretel. Ať už to bude jakákoliv, objevíte zajisté tu pravou pro vás i vaše zlatíčko.