Zavolejte nám
+420 702 930 442

0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Vyhledávejte v miliónech knih všech žánrů v angličtině

Product was successfully added to your shopping cart.

Pierre the Maze Detective - Něco pro malé dobrodruhy!

Knížek pro malé čtenáře není nikdy dost, a pokud nyní hledáte zajímavé zpestření čtenářského "rozhledu", určitě se podívejte na sérii, kde ani tak nejde o to, co se v knize píše, ale spíš o to, co je v ní nakresleno. Do této série patří kniha s detektivní zápletkou, ve které hlavní hrdina Pierre, má za úkol najít v různých ilustracích určité věci, osoby apod. Knížka je plná ilustrací, které jsou krásně propracované a podrobné, takže si čtenář hledání velmi příjemně užije.

Na každé straně čeká čtenáře nové a nové bludiště, ve kterém se společně s Pierrem musí zorientovat. Díky tomu je tak celá kniha barevná a plná obrázků v moderním stylu. Podobně laděné jsou například hry na PC, kde v má hráč v místnosti plné věcí najít určité předměty, čímž si velmi dobře procvičuje zrakové vnímání a mozek. A na stejném principu jsou postaveny i takovéto knihy. Velkou výhodou je, že je to procvičování formou čtení, takže se děti obejdou i bez elektroniky.

Pokud tedy máte doma zvídavé dítko, které má rádo hlavolamy a hry, určitě mu Pierra Detektiva u nás na enbooku pořiďte. :-)

p