Zavolejte nám
+420 702 930 442

0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Vyhledávejte v miliónech knih všech žánrů v angličtině

Product was successfully added to your shopping cart.

Zoe Sugg - Girl Online podruhé

Zoe Sugg je jméno, které je známe snad všude ve světě. Známá tvář britské vlogerky a blogerky, která je inspirací pro mnoho dívek. Její život a kariér je jasným důkazem toho, že pokud si člověk jde za tím, co ho baví, ponese to své ovoce. Všechno to začalo psaním blogu, kde se Zoe svěřovala se svými denními zážitky a postupně se o její osobu začalogirl zajímat čím dál více fanoušků. Nedlouho poté se objevila i ve sféře youtube, čímž svou popularitu rapidně zvýšila.

A navíc je také známá jako autorka knih. Je sice relativně mladá, ale na svém kontě už má rovnou dvě knihy, které se brzy po svém vydání staly bestsellery. Tou první je Girl Online, která vypráví příběh Noaha a Penny - mladé obyčejné dívky a populárního zpěváka, který skončil velmi romanticky a idylicky.

Jelikož je kniha ukončena velmi pěkně, čtenáři by takový konec úplně stačil. Zoe se ale rozepsala a ve své druhé knize Girl Online: On tour se chce více věnovat tomu, jak by takovýto vztah mohl fungovat. Mít totiž za přítele hvězdu, do které je zamilováno nespočet dívek, není rozhodně lehké. Pro Penny je tedy velmi těžké skloubit vše tak, aby se z toho nezbláznila.

on tourZatímco v prvním díle se Penny věnovala plně svému blogu, nyní svou aktivitu stáhne a začne se spíše věnovat Noahovi. Pořád nemůže uvěřit tomu, že si někdo takový vybral právě ji a bude si to s ním chtít užít co nejvíce to půjde. Noah si ovšem s Penny nemůže užívat jako běžný přítel, jelikož se koná jeho velké turné. A tak se Penny jako správná přítelkyně sbalí a vyráží s ním.

Jak se Penny a Noah vypořádají se vším zmatkem kolem nich? Přinese zamilované dvojici turné štěstí a nebo naopak zkázu? A jak se Penny vypořádá s tajemnými a nepříjemnými zprávami, které jí začnou přicházet?

Druhá kniha od Zoe Sugg je svým příběhem ještě lepší než kniha předcházející. Celkově příběh lépe ubíhá a díky změně prostředí je také napínavější a čtivější. I samotná hlavní hrdinka - Penny - je v tom dle o něco sympatičtější. Zoe ji ukazuje z docela jiného úhlu a dává ji větší volnost a ona se tak mohla více ukázat. Pro mladší čtenářky je tohle určitě ideální čtení na volné chvíle, jelikož v knize najdou přesně to, co budou očekávat – humor, dobrodružství, lásku a také trochu napětí. Sice se příběh zaobíral tématem, které je v celku nereálné, ale na druhou stranu, proč se na chvilku nezasnít, že?