Product was successfully added to your shopping cart.

Woman In The Mirror

A Haunting Gothic Story of Obsession, Tinged with Suspense
Od
`A dark treat' Kate Riordan, author of The Stranger Haunting and moving, The Woman in the Mirror is a tale of obsession tinged with suspense, perfect for fans of Tracy Rees and Lulu Taylor.
  • Jazyk: Angličtina
  • Vazba: Paperback
  • ISBN13 (EAN): 9781848457201
  • Kategorie: Horror & ghost stories
  • Počet stran: 384
  • Rozměry (mm): 129 x 197 x 32
  • Vydavatel: HarperCollins Publishers
  • Rok vydání: 2018

Poštovné už od 39 Kč a při objednávce nad 1199 Kč doprava na pobočku Zásilkovny zdarma
209,00 Kč

  • VELKÝ VÝBĚR

    Nabízíme miliony knih v angličtině. Od beletrie až po ty nejodborněji odborné.

  • POŠTOVNÉ ZDARMA

    Poštovné už od 39 Kč a při objednávce nad 1199 Kč doprava na pobočku Zásilkovny zdarma

  • OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

    Získali jsme certifikát "Ověřeno zákazníky" na Heureka.cz. Prohlédněte si naše recenze

  • SKVĚLÉ CENY

    Ceny knih se snažíme držet při zemi a vždy pod cenou doporučovanou vydavatelem, aby si je mohl koupit opravdu každý.

  • ONLINE PODPORA

    Můžete využít online chatu, emailu nebo nám zatelefonovat.

  • OSOBNÍ PŘÍSTUP

    Nejdůležitější je pro nás Vaše spokojenost. Prodáváme knihy, protože je milujeme. Nejsme žádní nadnárodní giganti, ale poctivá česká firma.

Související kategorie