Product was successfully added to your shopping cart.

Holy Corpse Rising Vol. 7

Od
A supernatural fantasy about witches, for fans of Blood Lad and Witchcraft Works!
  • Jazyk: Angličtina
  • Vazba: Paperback / softback
  • ISBN13 (EAN): 9781642750249
  • Kategorie: Graphic novels: Manga
  • Počet stran: 180
  • Rozměry (mm): 180 x 127 x 10
  • Vydavatel: Seven Seas Entertainment, LLC
  • Rok vydání: 2019

Poštovné už od 39 Kč a při objednávce nad 1499 Kč doprava na pobočku Zásilkovny zdarma
271,00 Kč

  • VELKÝ VÝBĚR

    Nabízíme miliony knih v angličtině. Od beletrie až po ty nejodborněji odborné.

  • POŠTOVNÉ ZDARMA

    Poštovné už od 39 Kč a při objednávce nad 1499 Kč doprava na pobočku Zásilkovny zdarma

  • OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

    Získali jsme certifikát "Ověřeno zákazníky" na Heureka.cz. Prohlédněte si naše recenze

  • SKVĚLÉ CENY

    Ceny knih se snažíme držet při zemi a vždy pod cenou doporučovanou vydavatelem, aby si je mohl koupit opravdu každý.

  • ONLINE PODPORA

    Můžete využít online chatu, emailu nebo nám zatelefonovat.

  • OSOBNÍ PŘÍSTUP

    Nejdůležitější je pro nás Vaše spokojenost. Prodáváme knihy, protože je milujeme. Nejsme žádní nadnárodní giganti, ale poctivá česká firma.